بهترین جراح دیسک کمر لیزری در تهران کیست؟ + نحوه نوبت دهی

جراحی بسته دیسک کمر

عمل جراحی لیزری دیسک کمر، یکی از جراحی های نوین با دستگاه های پیشرفته است. در این روش جراحی به جای استفاده از چاقو و برش های بزرگ در ناحیه کمر، از لیزر برای برداشت بخش های اضافه دیسک کمر استفاده می شود. مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر لیزری در تهران به شما این امکان را می دهد تا این جراحی را بدون هیچ عارضه نگران کننده ای انجام دهید. اما آیا می دانید بهترین جراح دیسک کمر لیزری در تهران کیست؟ قطعا با شناخت بهترین جراح دیسک کمر لیزری، می توانید این عمل جراحی نوین را با خیالی آسوده تر و با اعتماد به پزشک انجام دهید.

بهترین جراح دیسک کمر لیزری در تهران

با توجه به اینکه روش جراحی دیسک کمر لیزری، یک روش نوین برای رفع مشکلات دیسک کمر است؛ همه پزشکان قادر به انجام آن نیستند. حتی در حال حاضر اکثر پزشکان حاضر در کشور ایران، با روش های سنتی یعنی باز کردن کل ناحیه کمر و انجام عمل باز، دیسک کمر را درمان می کنند. از این رو مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر لیزری در تهران، برای جلوگیری از عوارض این عمل جراحی اهمیت بسیار زیادی دارد.

تزریق مفصل فاست
بهترین جراح دیسک کمر لیزری در تهران

دکتر بنفشه ولییان یکی از پزشکان متخصص در حوزه عمل جراحی لیزری دیسک کمر است. ایشان مدرک فلوشیپ فوق تخصص درد خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ کرده اند. به دلیل تجربه چندین ساله ایشان در حوزه درمان درد در بیماران مختلف به ویژه بیماران مسن و میان سال، دکتر ولییان قادر به انجام عمل جراحی لیزری دیسک کمر بدون هیچ عارضه ای هستند. کل پروسه درمان زیر نظر دکتر ولییان انجام خواهد شد. همچنین بهترین تجهیزات برای انجام این عمل دیسک کمر که بسیار کم تهاجمی است، مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید برای انجام این عمل با دوره نقاهت کوتاه از خدمات ما در کلینیک دکتر ولییان کمک بگیرید.

هزینه جراحی دیسک کمر با لیزر دکتر ولییان

هزینه جراحی دیسک کمر با کمک بهترین جراح دیسک کمر لیزری در تهران، وابسته به معیارهای مختلفی است. به طور کلی، این روش جراحی به دلیل کم تهاجمی بودن و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، هزینه نسبتا بیشتری را به همراه دارد. با این حال، افرادی که بیمه تکمیلی و بیمه پایه دارند، می توانند با قیمت اندک این عمل جراحی را انجام دهند.

بسته به اینکه چه تعداد از دیسک های بین مهره ای کمر آسیب دیده اند، پیچیدگی این عمل جراحی نیز متفاوت است. هر چقدر تعداد دیسک های بین مهره ای آسیب دیده بیشتر باشند، هزینه جراحی نیز بالاتر خواهد رفت. شما می توانید برای استعلام قیمت جراحی دیسک کمر لیزری، با مطب خانم دکتر بنفشه ولییان در ارتباط باشید تا توضیحات لازم به شما ارائه شود.

برای دریافت نوبت از بهترین متخصص درد در تهران، کافیست که با شماره تلفن های مطب خانم دکتر بنفشه ولییان 09029266688 در ارتباط باشید. منشی مطب در کوتاه ترین زمان ممکن، نوبت اختصاصی به شما می دهد تا ابتدا معاینه اولیه انجام شود. سپس در صورت نیاز، نوبت انجام عمل جراحی به شما داده خواهد شد.

آخرین مطالب:

تمرینات مخصوص درد کمر – دکتر ولییان:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *