مزایای مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران

عمل جراحی بسته دیسک کمر با لیزر و نقش فلوروسکوپی در آن

جراحی دیسک کمر با لیزر، یکی از روش های نوین جراحی در ایران است. اگرچه این روش توانسته به دلیل مزیت های زیادی که دارد، به یکی از بهترین روش های جراحی تبدیل شود؛ ولی هنوز امکان انجام آن توسط همه پزشکان فراهم نشده است. مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران به شما این امکان را می دهد تا این عمل جراحی را بدون عارضه انجام دهید. همچنین، از نتیجه عمل و دوره نقاهت کوتاه آن نهایت لذت را ببرید. مراجعه به بهترین پزشک جراحی دیسک کمر با لیزر در تهران شما را از انجام سایر روش های جراحی دیسک کمر بی نیاز می کند. از این رو همراه ما باشید تا شما را با مزایای مراجعه به بهترین پزشک برای این عمل جراحی آشنا کنیم.

مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران چه مزایایی دارد؟

عمل لیزری دیسک کمر، روشی برای از بین بردن بخش های اضافه دیسک کمر است. در این عمل برخلاف سایر عمل های سنتی، نیازی به برش در ناحیه کمر نیست و فقط با ایجاد یک سوراخ کوچک روی کمر می توان پالس لیزر را به داخل کمر ارسال کرد و مراحل برش دیسک را انجام داد.

به دلیل اینکه برش دیسک کمر با لیزر عوارض کمتری را به همراه دارد، توانسته به یکی از بهترین روش های جراحی تبدیل شود. اما حتی این روش جراحی نیز باید توسط بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران انجام شود. در ادامه به مزایای مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران اشاره می کنیم.

انجام عمل دیسک کمر بدون عارضه جدی

عوارض ناشی از عمل دیسک کمر با لیزر بسیار کمتر از سایر روش های جراحی برای دیسک کمر است. دلیل این موضوع هم برش محدود، عدم استفاده از چاقو و بخیه و … می باشد. مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران باعث کاهش عوارض عمل دیسک کمر می شود. چرا که هم خود عمل لیزری دیسک کمر عارضه جدی ندارد، هم اینکه انجام آن توسط پزشک متخصص از عوارض آن می کاهد.

تمام شدن پروسه جراحی دیسک کمر در زمان کوتاه

پروسه جراحی دیسک کمر با لیزر در زمان کوتاهی قابل انجام است. با توجه به اینکه بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران دیگر از روش های سنتی جراحی مانند برش در ناحیه کمر استفاده نمی کند، پروسه جراحی دیسک کمر در زمان کوتاهی قابل انجام خواهد بود.

دوره نقاهت کوتاه پس از انجام عمل لیزری دیسک کمر

مراجعه به بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران به شما این امکان را می دهد تا دوره نقاهت بسیار کوتاهی را پس از انجام این عمل تجربه کنید. عمل لیزری دیسک کمر اگر توسط یک پزشک متخصص انجام شود، دوره نقاهت بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی دیگر دارد. از این رو افرادی که می خواهند در یک بازه زمانی کوتاهی دیسک کمر را عمل کنند. سپس به کارهای روزمره خود برسند، کافیست که برای انجام عمل لیزری اقدام کنند.

کلیمیک درد دکتر ولییان؛ بهترین جراح و متخصص درد در تهران

دکتر بنفشه ولییان فوق تخصص درد از دانشگاه علوم پزشکی ایران است. تخصص و تجربه خانم دکتر در زمینه درمان بیماری های دیسک و کمر باعث شده تا ایشان به یکی از بهترین متخصصان جراحی دیسک کمر با لیزر تبدیل شوند. دکتر ولییان با بهترین تجهیزات به روز و دقیق، امکان انجام جراحی دیسک کمر با لیزر را می دهد. کافیست که برای انجام این عمل جراحی نوبت ویزیت حضوری دریافت کنید.

عمل لیزری دیسک کمر
بهترین جراح دیسک کمر با لیزر در تهران

برای دریافت نوبت از بهترین متخصص درد در تهران، کافیست که با شماره تلفن های مطب خانم دکتر بنفشه ولییان 09029266688 در ارتباط باشید. منشی مطب در کوتاه ترین زمان ممکن، نوبت اختصاصی به شما می دهد تا ابتدا معاینه اولیه انجام شود. سپس در صورت نیاز، نوبت انجام عمل جراحی به شما داده خواهد شد.

آخرین مطالب:

تمرینات مخصوص درد کمر – دکتر ولییان:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *