ترمیم و بازسازی مفاصل با استفاده از سلول های بنیادی

ترمیم و بازسازی مفاصل زانو، شانه، لگن و مچ با استفاده از سلولهای بنیادی


ترمیم و بازسازی مفاصل زانو، شانه، لگن و مچ با استفاده از سلول‌های بنیادی یکی از روش‌های نوین و پیشرفته در کلینیک درد دکتر بنفشه ولییان است. این روش به بیمارانی که از آسیب‌ها و بیماری‌های مفصلی رنج می‌برند، امکان بازگشت به زندگی طبیعی و فعال را می‌دهد.در ادامه با این روش پیشرفته آشنا خواهید شد:

 

  • سلول‌های بنیادی سلول‌های ویژه‌ای هستند که قابلیت تبدیل شدن به انواع مختلف سلول‌ها را دارند. این ویژگی آن‌ها را ابزاری مناسب برای ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب‌دیده می‌کند.

  • در کلینیک درد دکتر بنفشه ولییان، از سلول‌های بنیادی برای ترمیم مفاصل آسیب‌دیده استفاده می‌شود. این سلول‌ها از بدن بیمار جمع‌آوری، پرورش و تقویت می‌شوند، سپس به مفصل آسیب‌دیده تزریق می‌شوند. این سلول‌ها باعث بازسازی بافت آسیب‌دیده و کاهش التهاب و درد می‌شوند.بیمارانی که از بیماری‌های مفصلی مانند آرتروز، آسیب‌های ورزشی یا ترمیم ناموفق جراحی‌های قبلی رنج می‌برند، می‌توانند از این روش پیشرفته بهره‌مند شوند.

  • اگر به دنبال راه حلی کم تهاجمی و پیشرفته برای دردهای مفصلی خود هستید، با شماره‌های 22896224 - 021 | 22896225 - 021 | 09029266688 تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان برنامه‌ریزی کنید.
    ما در کلینیک درد دکتر بنفشه ولییان به دنبال بهبود کیفیت زندگی شما هستیم.